Меню & пошук

10 цитат зі збірки віршів Рупі Каур «Молоко і мед»

10 цитат зі збірки віршів Рупі Каур «Молоко і мед»

Збірка була продана 3 мільйонами примірників і перекладена 35 мовами


[ads-pc-2]

Inspired спільно із видавництвом Vivat пропонує підбірку цитат зі збірки віршів поетки, мисткині та перформерки Рупі Каур «Молоко і мед», що опинилася на першому місці серед бестселерів The New York Times. Її переклали 35 мовами, продано понад три мільйони примірників.


Рупі Каур, поетка, мисткиня і перформерка

Коли Рупі Каур було п’ять, мати простягнула пензля і сказала: малюй, скільки твоєму серцю заманеться. Коли Рупі було сімнадцять, вона випадково опинилася на місцевих читаннях з відкритим мікрофоном, де вперше виконала свій вірш на публіку. Під час навчання в університеті Ватерлоо Рупі написала, проілюструвала і самостійно видала свою першу збірку «Молоко і мед». За роки, що минули відтоді, ця книга стала міжнародним феноменом. Продано понад 3 мільйони примірників, перекладено 35 мовами. Також збірка сягнула першої позиції в списку бестселерів The New York Times і залишалася там понад 100 тижнів поспіль. 

Сьогодні Рупі в переліку тридцяти найуспішніших людей віком до тридцяти років за версією журналу Forbes. 2016 року вона стала упорядницею антології нової прози та поезії студентів Оксфорду та Кембриджу The Mays. BBC назвало Рупі однією зі ста впливових жінок, що надихають інших.

1.

 


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: