Меню & пошук

WizzAir знову змінив правила перевезення ручної поклажі. Обмежень ще більше

WizzAir знову змінив правила перевезення ручної поклажі. Обмежень ще більше

Не пройшло і два місяці з попередньої зміни.


[ads-pc-2]

Авіакомпанія WizzAir оголосила про нові зміни у правилах перевезення ручної поклажі. Про це повідомляється на офіційному сайті авіакомпанії.

Згідно з новими правилами, пасажирам без WIZZ Priority можна буде перевозити лише малу ручну поклажу розміром 40x30x20 см. Ця ручна поклажа повинна бути розміщена під кріслом на борту літака.

Пасажир, які придбали WIZZ Priority, зможуть брати на борт дві одиниці ручної поклажі — 40х30х20 см та 55x40x23 см.

Окрім того, WizzAir ввів «малий зареєстрований багаж». Пасажири зможуть купити право на перевезення багажу вагою до 10 кг, який доведеться здати у багажний відсік на стійці реєстрації. Вартість такого зареєстрованого багажу складе 7-9 євро (235-300 грн).

Раніше WizzAir пропонував лише дві опції зареєстрованого багажу — вагою до 20 та 32 кг.

Зміни вступлять в силу з 1 листопада 2018 року. Пасажирам, які придбали квиток на дати після 1 листопада до нових змін, авіакомпанія «подарує» зареєстрований багаж до 10 кг.

Попередній раз про зміни у перевезенні ручної поклажі WizzAir повідомляв наприкінці серпня.

У чому головна зміна?

Згідно з попередніми правилами, пасажири без WIZZ Priority могли безкоштовно перевозити дві одиниці ручної поклажі — 40x30x20 (на борту літака) та 55x40x23 (у багажному відсіку).

Тепер ж за право перевозити велику ручну поклажу розміром 55x40x23 доведеться заплатити 7-9 євро. Або ж заплатити 4 євро за WIZZ Priority.

У зв’язку з попередніми нововведеннями ми пояснювали, чому Ryanair та WizzAir змінюють правила перевезення ручної поклажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: