Меню & пошук

Рейтинг міст України, в яких українці хочуть побувати найбільше

Рейтинг міст України, в яких українці хочуть побувати найбільше

[ads-pc-2]

Близько двох місяців тому на нашій Facebook-сторінці з’явилося опитування. Inspired спитав у своїх читачів, в яких містах України вони ще не були, і хотіли б побувати. На запитання дали майже 400 відповідей, і сьогодні ми публікуємо результати цього невеликого опитування у вигляді рейтингу міст України, які досі не були відкриті нашими співвітчизниками.

1. Харків (44 голоси). Одна з українських столиць, місто технологій та студентів – його і досі не відвідало чимало людей. Втім, проблема добратися до нього невелика, швидкісний потяг Київ-Харків було запущено одним із перших в Україні. Залишається головне – знайти привід.

2. Івано-Франківськ (35). Місто, що не раз перемагало у різноманітних рейтингах України – також серед лідерів нерозвіданих міст. Наступного разу, коли будете їхати в Буковель – загляньте й у Франківськ – там є на що подивитися.

3. Чернівці (31). Буковинська столиця, що зберегла свій неповторний стиль, нещодавно була удостоєна честі потрапити до Світової спадщини ЮНЕСКО, а саме – Чернівецький університет, який раніше слугував резиденцією митрополитів.

4. Полтава (30). Батьківщина Гоголя, яка залишається тихим обласним центром, також заслуговує на те, щоб її побачили.

5. Львів (22). Не зважаючи на натовпи туристів, що відвідують Львів, ще чимало українців не бували в ньому. Негайно виправляйте цю ситуацію – потяги ходять і з Києва, і з Луганська, і з Криму, тому величина нашої країни не має стати перешкодою.

6. Ужгород (21). Місто над річкою Уж за Карпатами, відоме своїм вином, замком та сакурами. До Європи звідси всього кілька кілометрів, тому коли будете тікати з країни, завітайте в Ужгород ;)via flickr.com

7. Кам’янець-Подільський (21). Середньовічна фортеця, яка і в наш час залишається ареною для зйомок фільмів, стала місцем для паломництва лицарських турнірів, польотів на повітряних кулях та пішого туризму.

8. Дніпропетровськ (21). Місто-мільйонник на Дніпрі, яке активно розбудовується і є одним з найпотужніших ділових центрів країни.

9. Тернопіль (16). Затишне західноукраїнське місто, посеред центру якого розташоване не менш затишне озеро.

10. Луцьк (16). Арена середньовічних битв, від яких залишились лише легенди та замок Любарта.

В рейтингу найкращих міст України для життя, який щороку публікує журнал Фокус, цього разу перемогла Одеса. А в яких містах хотіли б побувати ви?

Читайте наші сторінки на Facebook, Вконтакте та Twitter, щоб взяти участь у наступних цікавих опитуваннях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: