Меню & пошук

10 найпривітніших країн світу

10 найпривітніших країн світу

[ads-pc-2]

Ісландія

Якщо ви хоч раз готові були залишити все та відправитись у чарівні мандри, будьте впевнені: навіть спонтанні рішення треба приймати з розумом. Ось перелік найпривітніших країн – дізнайтеся, у якому куточку світу прийом буде найтеплішим.

Новий звіт Всесвітнього економічного форуму щодо конкурентоспроможності туризму спробував дати відповідь на запитання: в чому і як слід вимірювати гостинність? Результат виявився досить несподіваним: більше трьохсот тисяч людей назвали Ісландію найгостиннішим місцем на планеті. Що ж, навіть безпосередня близькість до Полярного кола не заважає жителям мати гаряче серце. Дещо інша ситуація в Болівії  – на жаль, цього року країна посіла останню позицію.

Отже, за шкалою від одного до семи саме жителів північних берегів офіційно визнали еталоном широкої душі. Взагалі, список багатий на сюрпризи: наприклад, Ірландія, яка  опинилася на дев’ятому місці, значно обігнала Великобританію на п’ятдесят п’ятому. А от Америка не ввійшла навіть до сотні: здається, «американська мрія» втрачає актуальність, а небо Лондона сниться шукачам пригодам все рідше. Багатьох, мабуть, здивує десятий номер в туристичному списку – Буркіна-Фасо; Російська Федерація обігнала лише дві зі ста сорока країн, Венесуелу та Болівію.

Карта, яка ілюструє всесвітню гостинність:

10 найпривітніших країн світу

Ось який вигляд має весь рейтинг:

1. Ісландія

2. Нова Зеландія

3. Марокко

4. Македонія

5. Австрія

6. Сенегал

7. Португалія

8. Боснія і Герцеговина

9. Ірландія

10. Буркіна-Фасо

10 причин про те, чому варто відвідати переможця цього рейтингу – Ісландію – ми публікували на початку квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: