Меню & пошук

Винний бар «Букет вина» у Львові

Винний бар «Букет вина» у Львові

[ads-pc-2]

Винний бар «Букет вина» у Львові

Створити дизайн інтер’єру для винного бару – непросте завдання, оскільки традиційні асоціації з цим продуктом уже встигли набити оскомину і відвідувачам, і дизайнерам. Тому автори інтер’єру бару «Букет вина» на вулиці Валовій у Львові вирішили утриматись від використання винограду, лози та будь-чого схожого в своєму проекті. 

За словами Володимира Дідюка, що став головним автором дизайну, гасло проекту – «Мінімум технічних прийомів та кольорів – максимум візуального ефекту». Воно вилилось у використанні трьох основних кольорів – червоного, чорного та світло-деревного відтінку.

Скромна площа закладу (майже 40 м²) стала майданчиком для експериментів із матеріалами та світлом. Одним з таких рішень є стельовий світильник-брусок, січенням 50 на 50 міліметрів, в якому попередньо виконаний наскрізний отвір змінного діаметру та вмонтована діодна лампа. Водночас ці світильники повторюють загальну геометрію декоративної стелі, що мінімізує кількість технічних прийомів, та підкреслює враження хвилеподібної поверхні. Аналогічні бруски використані для горизонтальних решіток над барною стійкою, в коридорі та санвузлі, а також на фасаді барної стійки. Практично усі предмети інтер’єру виготовлявся індивідуально

Букет Вина
Львів, вул. Валова, 19
11:00 – 22:00
Foursquare

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: