A password will be e-mailed to you.

Півтора року тому Іра з Андрієм покинули Львів і відправились в мандрівку середньою і південно-східною Азією. Під час мандрів Іра захопилась документальною фотозйомкою. Ми публікуємо знімки з місць, про які ви чули і не чули – Памір, індійські потяги чи маленькі китайські села, назви яких неможливо вимовити.

Іринка Громоцька – фотограф-документалістка зі Львова.

Основні інтереси: екологічні проблеми та права жінок.

Instagram    |   Site   |    Facebook 

#hromotska: Минуле і майбутнє мого Таїланду

 

Після місяців, проведених в Лаосі, В’єтнамі та Камбоджі, заїхати у Бангкок – то було як, курча, перенестись у майбутнє.

Їдучи у наземному метро я розглядала крізь вікна гігантські автостради (а як звідси стопити?!), торгові центри та хмарочоси.

Всередині живіт зводило від хвилювання – майже як перший раз закохуватись.

Раніше, я дуже любила великі міста, кайфувала від поїздок у метро та обожнювала жваві вулиці. Тепер – відчувала себе страшенною провінціалкою, яка раптово перенеслась до Нью-Йорку. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таїланд – це поєднання непоєднуваного, минулого і майбутнього. Тут широкі автостради на декілька рівнів проходять біля стародавніх буддистських храмів, тут на асфальті можуть продавати рибу і банани, а за рогом холодною кавою та кондиціонером зустріне 7/11, тут водії тук-туків, як і всюди в південно-східній Азії, будуть намагатись вибити з вас якнайбільше грошей, проте на зупинці можна зловити громадський безплатний автобус без вікон, або сісти у водяний автобус-човен!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме там я дуже зацінила подорожі на поїздах. Мені страшенно подобалось спостерігати за людьми на вокзалах та у вагонах. Вони усі були наскільки різними та цікавими! Ось буддистський монах робить собі масаж ніг, поки чекає поїзда, ось якийсь серйозний дядечко, що, мабуть прокручує собі в голові якісь важливі думки, повертаючись з роботи додому, а ось маленький хлопчик-бетмен, що бігає туди-сюди по вагону, не даючи спокою своїй бабусі.І ніби всі вже там були, всі все бачили і для багатьох Тай – це просто банальна точка для відпочинку, у яку літає мільйон лоукостів.

Та насправді, він зовсім не такий. Як тільки зійти з протоптаних стежин – відкривається зовсім інший Тай, де базар знаходиться прямо на колії, де монахи повністю забивають тіло святими татуюваннями, де поруч зі статуєю Будди проводять поєдинки з Тайського боксу, а поруч з мусульманською школою напівголі туристки ідуть на пляж.Для мене Таїланд став ідеальною країною, у якій можна осісти. Тут достатньо розвинуто, щоб було комфортно, і достатньо автентично, щоб було цікаво, а ще класний смажений рис з овочами і найсмачніші в світі банани. А чого ж іще потрібно?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.