Меню & пошук

#hromotska: Минуле і майбутнє мого Таїланду

#hromotska: Минуле і майбутнє мого Таїланду

Памір, індійські потяги чи маленькі китайські села, назви яких неможливо вимовити.


[ads-pc-2]

Іринка Громоцька
документальний фотограф 

Основні інтереси: екологічні проблеми та права людини. “Мої роботи – це вивчення досвіду людей в різних частинах світу і його документування.”
Instagram   |  Site  |   Facebook

Півтора року тому Іринка з Андрієм покинули Львів і відправились у подорож середньою і південно-східною Азією. Під час мандрів Іринка захопилась документальною фотозйомкою. Публікуємо фото-блог Іринки Громоцької з Непалу


Після місяців, проведених в Лаосі, В’єтнамі та Камбоджі, заїхати у Бангкок – то було як, курча, перенестись у майбутнє.

 Їдучи у наземному метро я розглядала крізь вікна гігантські автостради (а як звідси стопити?!), торгові центри та хмарочоси.

Всередині живіт зводило від хвилювання – майже як перший раз закохуватись.

Раніше, я дуже любила великі міста, кайфувала від поїздок у метро та обожнювала жваві вулиці. Тепер – відчувала себе страшенною провінціалкою, яка раптово перенеслась до Нью-Йорку.

 Таїланд – це поєднання непоєднуваного, минулого і майбутнього. Тут широкі автостради на декілька рівнів проходять біля стародавніх буддистських храмів, тут на асфальті можуть продавати рибу і банани, а за рогом холодною кавою та кондиціонером зустріне 7/11, тут водії тук-туків, як і всюди в південно-східній Азії, будуть намагатись вибити з вас якнайбільше грошей, проте на зупинці можна зловити громадський безплатний автобус без вікон, або сісти у водяний автобус-човен!

 Саме там я дуже зацінила подорожі на поїздах. Мені страшенно подобалось спостерігати за людьми на вокзалах та у вагонах. Вони усі були наскільки різними та цікавими! Ось буддистський монах робить собі масаж ніг, поки чекає поїзда, ось якийсь серйозний дядечко, що, мабуть прокручує собі в голові якісь важливі думки, повертаючись з роботи додому, а ось маленький хлопчик-бетмен, що бігає туди-сюди по вагону, не даючи спокою своїй бабусі.

 І ніби всі вже там були, всі все бачили і для багатьох Тай – це просто банальна точка для відпочинку, у яку літає мільйон лоукостів.

Та насправді, він зовсім не такий. Як тільки зійти з протоптаних стежин – відкривається зовсім інший Тай, де базар знаходиться прямо на колії, де монахи повністю забивають тіло святими татуюваннями, де поруч зі статуєю Будди проводять поєдинки з Тайського боксу, а поруч з мусульманською школою напівголі туристки ідуть на пляж.

 Для мене Таїланд став ідеальною країною, у якій можна осісти. Тут достатньо розвинуто, щоб було комфортно, і достатньо автентично, щоб було цікаво, а ще класний смажений рис з овочами і найсмачніші в світі банани. А чого ж іще потрібно?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: