Меню & пошук

У Німеччині припинила роботу остання хутряна ферма

У Німеччині припинила роботу остання хутряна ферма

Але активістам не повідомляють про долю 4000 тварин, що проживали на підприємстві


[ads-pc-2]

Німецька хутряна ферма Rahden після численних протестів зоозахисників припинила свою роботу. Відтепер у господарстві не вирощують норок на забій та хутряні вироби. Водночас волонтери не знають, де наразі перебувають тварини – на фермі лишилися тільки пусті клітки. Про це пише Owl24.

У Німеччині в останні роки посилилася відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Власники ферм, наприклад, мали забезпечити тваринам високий рівень життя у просторих клітках. Однією з вимог чиновників також були басейни, де тварини могли б купатися.

Через це численні хутряні ферми припиняли свою роботу. Однак у Rahden продовжували вирощувати норок на потреби хутряної промисловості.

Тоді активісти почали масово писати петиції про припинення діяльності підприємства. Також волонтери оприлюднили фото й відеодокази жахливих умов проживання норок. Тварини утримувались у брудних маленьких клітках, погано харчувалися, а частина з них були поранені й не отримували при цьому належної допомоги.

Через юридичні лазівки Rahden отримала змогу продовжувати діяльність у так званий перехідний період до 2022 року. Однак у березні 2019-го закрилася. Активісти продовжують відстежувати ситуацію та подальшу долю звільнених норок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: