Меню & пошук

Американець врятував життя жінці завдяки епізоду серіалу «Офіс»

Американець врятував життя жінці завдяки епізоду серіалу «Офіс»

Правила реанімації з серіалу спрацювали у житті


[ads-pc-2]

21-річний американець Кросс Скотт врятував життя жінці за допомогою методу серцево-легеневої реанімації, який він побачив в епізоді серіалу «Офіс», пише CSB News.

Чоловік розповів, що помітив машину, яка повільно котилася з увімкненими аварійними фарами. За кермом була жінка без свідомості. Кросс підставив камінь під колесо автомобіля, щоб зупинити його, і почав стукати у вікно, аби розбудити водійку. Коли це не вдалося, він розбив вікно каменем і зсередини відчинив двері. Виявилося, що в жінки відсутній пульс.

Кросс спробував надати їй першу допомогу, згадавши героя серіалу «Офіс», що показував, як правильно робити непрямий масаж серця на манекені. В епізоді згадувалася порада − натискати на груди треба в ритмі пісні гурту Bee Gees “Staying Alive”.

Скотт каже, що робив масаж серця за порадою із серіалу. Через хвилину у жінки відновилося дихання.

Виконавча директорка Червоного Хреста Південної Арізони Кортні Сленкер підтвердила, що Staying Alive − це дійсно правильний ритм для серцево-легеневої реанімації. Але не тільки цей трек підходить. Нью-Йоркська пресвітеріанська лікарня створила плейлист з треків з правильним темпом для серцево-легеневої реанімації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: