Меню & пошук

Захоплюючі фото гірської природи з Грузії

Захоплюючі фото гірської природи з Грузії

[ads-pc-2]

Фотографії Грузії

Український фотограф Андрій Майгутяк разом з дружиною та другом минулого року відвідав Грузію і зробив там силу-силенну вражаючих фотографій. Їхня подорож по Сванетії тривала більше двох тижнів, проте позитивних вражень люди отримали щонайменше на кілька років. 

Ось що пише Андрій в анонсі до звіту з мандрівки:

“Ідея приїхати в Грузію прийшла дуже швидко: нам потрібно було пройти акліматизацію в горах перед планованою поїздкою в Непал восени + у нас не було жодного літнього походу цього року, а часу залишалося мало. Вибір країни поїздки був обмежений 2 країнами: Норвегією та Грузією. З одного боку наші друзі були минулого року в Норвегії і ми хотіли пройти по їх маршруту, з іншого боку у нас було надто мало часу і був ризик, що нам не дадуть Шенген. Відповідно Норвегія з болем відпала.

Зараз постфактум я радію, що не попав в країну, де саме в той час творився терор якогось “шизанутого” націоналіста. Про Грузію, тоді знав лише те, що столиця країни – Тбілісі, і те, що у війні 2008 року Росія “відвоювала” частину країни. Наперед скажу, що я ні разу не пошкодував, що поїхав туди, і що найдивніше – це те, що від споглядання та гуляння по горах ми отримали позитивних вражень 20-30% а від спілкування з людьми 70-80%”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: