Меню & пошук

«Не дихайте біля неї»: вказівки з експлуатації Apple Card перетворили на меми

«Не дихайте біля неї»: вказівки з експлуатації Apple Card перетворили на меми

Картка поки що доступна тільки громадянам США


Після масового випуску титанових Apple Card компанія оприлюднила список правил щодо експлуатації картки. Зокрема картці не рекомендується контактувати з джинсовою тканиною або шкірою. Інакше вона може втратити свій колір. Також не варто прикладати картку до твердих поверхонь, бо багатошарове покриття з гравіюванням імені та логотипом може стертися.

«Помістіть свою картку у відділ гаманця в такий спосіб, аби вона не торкалася іншої кредитної картки. Якщо дві картки будуть розміщені в одному слоті, Apple Card може подряпитися. Не кладіть і не зберігайте титанову картку Apple Card біля магнітів. Інакше магнітна смужка може розмагнітитися», – йдеться на сайті Apple.

Також не радять класти титанову карту в кишеню або сумку, де можуть бути ключі чи інші потенційно абразивні предмети.

А для того, щоб очистити картку, потрібно використовувати мікрофібру та ізопропіловий спирт.

Користувачі соцмереж перетворили ці вимоги на меми. Добірку з них створив Buzfeed.

Apple Card доступна поки що тільки в США. Отримати її можуть усі власники iPhone. Для цього потрібно подати заявку на Apple Card через додаток Wallet на iOS. Електронна картка стає доступною за кілька годин після введення необхідних даних, а фізична надходить поштою через кілька днів.

Картка може виконувати функції банківської – нею можна розраховуватися за товари й послуги та брати кредити. Також власники Apple Card отримують 3-відсоткове повернення коштів при замовлення таксі через Uber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: