Меню & пошук

«Не дихайте біля неї»: вказівки з експлуатації Apple Card перетворили на меми

«Не дихайте біля неї»: вказівки з експлуатації Apple Card перетворили на меми

Картка поки що доступна тільки громадянам США


[ads-pc-2]

Після масового випуску титанових Apple Card компанія оприлюднила список правил щодо експлуатації картки. Зокрема картці не рекомендується контактувати з джинсовою тканиною або шкірою. Інакше вона може втратити свій колір. Також не варто прикладати картку до твердих поверхонь, бо багатошарове покриття з гравіюванням імені та логотипом може стертися.

«Помістіть свою картку у відділ гаманця в такий спосіб, аби вона не торкалася іншої кредитної картки. Якщо дві картки будуть розміщені в одному слоті, Apple Card може подряпитися. Не кладіть і не зберігайте титанову картку Apple Card біля магнітів. Інакше магнітна смужка може розмагнітитися», – йдеться на сайті Apple.

Також не радять класти титанову карту в кишеню або сумку, де можуть бути ключі чи інші потенційно абразивні предмети.

А для того, щоб очистити картку, потрібно використовувати мікрофібру та ізопропіловий спирт.

Користувачі соцмереж перетворили ці вимоги на меми. Добірку з них створив Buzfeed.

Apple Card доступна поки що тільки в США. Отримати її можуть усі власники iPhone. Для цього потрібно подати заявку на Apple Card через додаток Wallet на iOS. Електронна картка стає доступною за кілька годин після введення необхідних даних, а фізична надходить поштою через кілька днів.

Картка може виконувати функції банківської – нею можна розраховуватися за товари й послуги та брати кредити. Також власники Apple Card отримують 3-відсоткове повернення коштів при замовлення таксі через Uber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: