Меню & пошук

BØRNS презентує новий альбом «Blue Madonna» в Україні

BØRNS презентує новий альбом «Blue Madonna» в Україні

[ads-pc-2]

Зухвалий модник, автор гучних хітів «Electric Love», «American Money» і «10,000 Emerald Pools» BØRNS виступить в київському клубі «Atlas» 29 травня. Організатори концерту GAS Concert привезуть в Україну музиканта в рамках туру в підтримку нового альбому «Blue Madonna», реліз якого відбувся 12 січня.

Реліз другого альбому «Blue Madonna» BØRNS зустрічає в статусі артиста занадто стадіонного для префіксу «інді-» і занадто незалежного для поп-мейнстріму. 25-річний мічиганець, який знаходиться в постійних мандрах між Нью-Йорком і Лос-Анжелесом, раніше виступав під власним ім’ям Гаррет Борнс, зараз пише і виконує романтичні пісні, потрапляє в лайн-апи таких знакових фестивалів як Lollapalooza, Coachella, Hangout, Sasquatch і Bonnaroo і з’являється на сторінках Billboard і Vogue – загалом, робить все те, що і належить робити надновій зірці.

Дебютна платівка BØRNS «Dopamine» являє собою небесний фальцет Гаррета в обрамленні ажурної електроніки і канонічних для сучасного саунду загравань з ретро-синтезаторами, електро-попом і нещадною реверберацією. В кінці липня 2017 року з виходом синглу «Faded Heart» став явно помітний нахил у бік глем-рок рівайвлу. Для останніх років це не така вже й рідкість – втомившись перекроювати синтіпоп вісімдесятих, модні продюсери звернулися до хіпі-кльошів, кольорових сорочок та хутряних курток, зрозуміло, в глянцевому HD-форматі. І тут стильний субтильний лук Гаррета в поєднанні з обертонами Марка Болана, Мерк’юрі і Боуї склав ідеальний ансамбль.

«Після туру, – ділиться Гаррет Борнс, – я усвідомив, якою божевільною енергією може володіти голос, сфокусований на публіці». Оцінити достовірність цих слів і наживо почути новий матеріал українські меломани зможуть в клубі Atlas 29 травня.

Продаж квитків стартує 26 січня о 9:00.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: