Меню & пошук

10 найромантичніших місць України

10 найромантичніших місць України

[ads-pc-2]

6-35

Впродовж останнього тижня на екаунтах Inspired у Вконтакте та Facebook проводилося опитування під назвою “Найромантичніші місця України“. Ми вирішили з’ясувати, де саме в нашій країні можна знайти такі куточки, вулиці, та місця, які ще не втратили своєї романтики.

Звісно, опитування не є репрезентативним, оскільки відображає думку лише нашої аудиторії. Проте воно відібрало справді ті місця України, де закохані можуть знайти своє натхнення.

10. Пейзажна алея у Києві

Пейзажна алея у Києві, фото - alexcheban.com

Разом – 27 голосів

Пейзажну алею називають одним з найдобріших місць у столиці, і це дійсно так: напевно жодна людина не проходила тут без бодай найменшої посмішки чи захоплення на обличчі. Алея була прокладена у 1980-і на місці стародавнього Верхнього Києва архітектором Аврамом Мілецьким. У 2009 році алея отримала друге життя завдяки різнобарвним скульптурам тварин та дітей.

9. Набережна Ялти

Набережна Ялти, фото flickr.com/photos/mr_wood

Разом – 28 голосів

У моменти, коли міський пляж не нагадує колонію тюленів, то що може бути приємніше за теплий пісок та лагідне море? :) Набережна Ялти, як і решта південного берегу Крима – чудове місце для прогулянок, як вдень, так і ввечері. Головне – не гуляти по ній під час зимового шторму.

8. Львівські двори

Зимовий Львів

Разом – 30 голосів

У затишних львівських двориках можна сховатися будь-коли – взимку, у якій-небудь кав’ярні, або в теплу пору року – на найближчій лавочці. Розчинитися в натовпі, або ж навпаки – сховатися від світу і побути лише вдвох.

7. Замок у Кам’янці-Подільському

Замок у Кам'янці-Подільському, фото haidamac.org.ua

Разом – 32 голоси

Арена зйомок для історичних фільмів, Кам’янець-Подільський разом зі своєю фортецею є чудовим варіантом для романтичного вікенду.

6. Замок графа Шенборна (Карпати)

Замок Карпати

Разом – 36 голосів

Колишній мисливський замок графа Шенборна, а тепер один з підрозділів санаторію Карпати, розташований в горах та має біля себе впорядкований парк і штучне озеро.

5. Андріївський узвіз

Разом – 43 голоси

Вулиця митців та письменників, Андріївський узвіз завжди був хорошим місцем для піших прогулянок з верхнього Києва до Подолу.

4. Парк Софіївка

Парк Софіївка

Разом – 62 голоси

Софіївку, яка стала живим пам’ятником вічної любові, щороку відвідують понад 500 тисяч туристів. Парк було розбито на майже безлісій території, проте тепер він вкритий кількома тисячами екзотичних дерев та рослин, які радують око відвідувачів.

3. Озеро Синевир

Озеро Синевир

Разом – 78 голосів

Мальовничий куточок Українських Карпат, озеро що розташоване на висоті майже тисячі метрів, має цікаву легенду щодо походження його назви. Згідно з легендою, озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь на місці, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, за наказом графа було вбито кам’яною брилою за його простацьке походження.

2. Площа Ринок у Львові

Площа Ринок у Львові

Разом – 219 голосів

Серце Львова, яке лежить на перехресті його шляхів, увібрало в себе всю суть цього міста – затишні кафе, старовинні кам’яниці та сучасні магазини.

1. Будь-де

Перше місце ми вирішили залишити порожнім – адже не існує універсального романтичного місця, не лише в Україні, а й в усьому світі. Для кожної людини таке місце може бути будь-де – на обшарпаній вулиці провінційного містечка, на лавочці в улюбленому парку чи на крутій скелі на березі Чорного моря. Лише ваша власна історія може визначити це місце, тому бажаємо, аби їх у вас було якнайбільше :)

Читайте також: 10 цікавих подарунків до дня святого Валентина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

6 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: