Меню & пошук

Створили біосолярне листя, здатне швидше за дерева наповнюти атмосферу киснем

Створили біосолярне листя, здатне швидше за дерева наповнюти атмосферу киснем

Технологію тестують у Лондоні


[ads-pc-2]

У Лондоні науковці Імперського коледжу спільно з інженерами стартапу Arborea почали тестування біосолярного листя. Автори проекту стверджують: розробка може виконувати роботу 100 дерев, використовуючи площу поверхні одного. «Технолистя» встановили на даху лондонського кампусу, пише The Guardian.

Розробка культивує мікроводорості й фітопланктон на сонячних батареях. Автори проекту кажуть, що в такий спосіб можна очистити повітря від вуглекислого газу, випустити в атмосферу більше кисню і одночасно виростити поживний рослинний білок.

Технологію можна буде встановлювати разом із сонячними батареями на дахах усіх громадських приміщень у Лондоні – кінотеатрах, складах, хмарочосах, громадських офісах тощо.

«Забруднення повітря стало однією з найгостріших проблем Лондона. Завдяки генеральному плану «Білого міста» ми пропонуємо перспективні рішення. Вони мають потенціал для покращення екологічних результатів не лише в західному Лондоні, у Великій Британії, а й у всьому світі», – заявив Ніл Алфорд, професор Імперського коледжу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: