Меню & пошук

З’явилася банківська картка, що відстежує викиди CO2 від куплених речей

З’явилася банківська картка, що відстежує викиди CO2 від куплених речей

Кожна транзакція показує вплив покупки на клімат


[ads-pc-2]

Шведська фінансово-технологічна компанія Doconomy створила кредитну картку, яка відстежує викиди вуглекислого газу в атмосферу від куплених речей. Інженери вважають: у такий спосіб це обмежить вплив витрат користувачів на клімат, пише Dezeen.

Користувачі можуть робити щоденні закупи з карткою DO, одночасно відстежуючи викиди вуглецю, пов’язані з їхніми витратами, через спеціальний додаток.

Мобільний додаток використовує систему обчислення – Аландський індекс. Його використовують для вимірювання викидів CO2, отриманих при кожній транзакції. Це дозволяє користувачам встановлювати обмеження на вплив їхніх витрат на клімат.

Підписники DO отримують доступ до безкоштовного ощадного рахунку. Його головна мета – продемонструвати користувачам їхній вуглецевий слід, розказати про проекти сертифікації клімату та підтримати інвестиційні фонди, які позитивно впливають на людей і планету.

Картка DO виготовлена з біоматеріалу і надрукована Air Ink – чорнилом, що виготовлене з перероблених частинок забрудненого повітря з вихлопних труб автомобілів, димарів і генераторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: