Меню & пошук

Джорджіо Армані викупив шпальти 60 італійських газет, щоб подякувати медикам

Джорджіо Армані викупив шпальти 60 італійських газет, щоб подякувати медикам

Його повідомлення надрукували в основних щоденних, спортивних та регіональних газетах Італії.


[ads-pc-2]

Італійський дизайнер Джорджіо Армані викупив шпальти 60 італійських газетах, щоб подякувати співробітникам системи охорони здоров’я Італії за важку роботу в умовах поширення пандемії коронавірусу — пише WWD. 

Його повідомлення надрукували в основних щоденних, спортивних і регіональних газетах Італії. 

«Дуже зворушливо бачити, як ви працюєте, незважаючи на труднощі, і які зусилля докладаєте — тепер весь світ про них знає. Я думаю, що мої почуття також пов’язані з моїм власним бажанням стати лікарем, коли був молодим і шукав свій шлях. Уся компанія Giorgio Armani хоче підтримати всіх вас: від санітара до медсестри, від сімейного лікаря до всіх фахівців у цьому секторі. Я особисто хочу висловити вам підтримку», — написав Армані у своєму листі.

Раніше компанія Giorgio Armani пожертвувала €1,25 мільйона на боротьбу з коронавірусом. Кошти передали італійським лікарням. Також бренд провів показ колекції осінь-зима 20/21 без гостей через поширення вірусу в Ломбардії. 

Наразі у світі зафіксовано 392 780 лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19, з них 63 927 — в Італії. Про це свідчать дані на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: