Меню & пошук

Британець продав віскі, яке 28 років отримував у подарунок на день народження від батька, щоб купити будинок

Британець продав віскі, яке 28 років отримував у подарунок на день народження від батька, щоб купити будинок

Першу пляшку віскі 1974 року батько придбав, щоб відсвяткувати народження сина.


[ads-pc-2]

Британець Метью Робінсон, чий батько Піт щороку на день народження дарував йому 18-річний віскі, продає колекцію, щоб купити власний будинок, пише BBC.

На 28 подарункових пляшок віскі Macallan Піт витратив близько 5000 фунтів стерлінгів. Зараз колекція коштує понад 40 000 фунтів стерлінгів (52 тисячі доларів). 

«Щороку я отримував його (віскі) в подарунок на день народження», — розповів Метью. «Я подумав, що це був досить незвичайний подарунок, оскільки я був занадто молодий, щоб почати вживати алкоголь. Але я отримав суворі інструкції: ніколи, ніколи не відкривати їх, і я дуже старався і досяг успіху, і всі вони цілі».

Його батько Піт, родом з Шотландії, сказав, що придбав першу пляшку віскі 1974 року, щоб відсвяткувати народження сина. 

«Я подумав, що було б цікаво, якби я купував по одній щороку, і в підсумку він отримував би 18 пляшок 18-річного віскі на своє 18-річчя», — сказав він. «Це був не єдиний подарунок, який він отримав від нас».

«Вартість Macallan значно зросла за останні 5-10 років», — розповів Марк Літлер, який займається продажем віскі. «Мати таку велику колекцію пляшок — виграшний аргумент». За його словами, колекція вже зацікавила багатьох покупців переважно з Нью-Йорку та Азії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: