Меню & пошук

Місце, де ван Гог намалював останню картину, вдалося визначити за допомогою листівки

Місце, де ван Гог намалював останню картину, вдалося визначити за допомогою листівки

В 150 метрах від готелю Auberge Ravoux в Овер-сюр-Уаз, Франція.


[ads-pc-2]

Вдалося визначити місце, де Вінсент ван Гог, ймовірно, намалював свій останній шедевр «Коріння дерев», пише CNN. 

Вутер ван дер Веен, науковий керівник Інституту Ван Гога, знайшов листівку, датовану 1900-1910 роками, на якій зображені стовбури дерев і коріння, що ростуть на схилі пагорба — ця сцена повторює картину художника «Коріння дерев».

Картина, написана маслом на полотні, яка так і не була повністю завершена, вважається останньою роботою художника — він помер 29 липня 1890 року.

Вутер ван дер Веен поділився своїми здогадками з колегами з музею ван Гога і фахівцем з ботаніки, які підтвердили теорію. 

Місце, з якого художник змалював картину, знаходиться в 150 метрах від готелю Auberge Ravoux в Овер-сюр-Уаз, Франція, де Ван Гог провів останні 70 днів свого життя.

«Місце також відповідає звичці Ван Гога малювати мотиви з його найближчого оточення», — пояснив Вутер ван дер Веен. «Сонячне світло, намальоване ван Гогом, вказує на те, що останні мазки пензля були зроблені ближче до кінця дня, що дає більше інформації про хід цього драматичного дня, що закінчується його самогубством».

Вінсент ван Гог помер 29 липня 1890 року в Овер-сюр-Уаза. За два дні до цього він вистрілив собі у груди. Вважається, що художник покінчив життя самогубством.

Раніше картину ван Гога викрали з закритого на карантин музею в Нідерландах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: