Меню & пошук

Майже 3 мільярди тварин постраждали через лісові пожежі в Австралії — дослідження

Майже 3 мільярди тварин постраждали через лісові пожежі в Австралії — дослідження

Австралія проводить комісію розслідування причин пожеж.


[ads-pc-2]

За словами вчених, майже три мільярди тварин загинули або вимушено мігрували через руйнівні лісові пожежі в Австралії, які вирували наприкінці 2019-го — на початку 2020 років. Це результати звіту на замовлення Всесвітнього фонду дикої природи, повідомляє BBC. 

Ссавці, рептилії, птахи і жаби загинули у вогні або через те, що їхнє природне середовище існування було знищено:

  • 143 млн ссавців
  • 2,46 млрд рептилій
  • 180 млн  птахів
  • 51 млн жаб

Під час піку кризи в січні вчені підрахували, що тільки в Новому Південному Уельсі і Вікторії загинуло 1,25 мільярда тварин. Деякі групи тварин, зокрема риби і черепахи, не були включені в оцінки.

Також вчені підрахували, що з вересня по лютий було спалено близько 11,46 мільйона гектарів землі — цю територію можна порівняти з Англією.

За словами професора Кріса Дикмана, який керував проєктом 10 вчених з австралійських університетів, оцінка кількості тварин, що загинули, залишається неточною. 

У лютому уряд Австралії повідомив про 113 видів тварин, які потребували «термінової допомоги» після лісових пожеж. Серед тих, хто потребував допомоги найбільше — коали і валабі. 

Австралія проводить комісію розслідування причин пожеж. Результати експертизи мають оприлюднити у жовтні. Однак, вчені наполягають, що безпрецедентна частота і серйозність пожеж були результатом зміни клімату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: