Меню & пошук

Викиди вуглекислого газу від туризму втричі більші, ніж вважали раніше − дослідження

Викиди вуглекислого газу від туризму втричі більші, ніж вважали раніше − дослідження

Найбільше забруднень створюють США, Китай, Німеччина та Індія


[ads-pc-2]

Глобальний туризм спричиняє втричі більший вуглецевий слід, ніж вчені вважали раніше. Індустрія туризму відповідальна за 8% викидів всього вуглекислого газу у світі, показало нове дослідження, пише BBC.

Дослідники підрахували викиди вуглекислого газу від транспорту, що використовується під час подорожей, а також забруднення від готелів, ресторанів і шопінгу в 160 країнах з 2009 по 2013 роки.

Найбільший вуглецевий слід створюють туристи із заможних країн, які подорожують до інших заможних країн. Найбільшу кількість викидів зафіксували у США, Китаї, Німеччині та Індії.

На невеликих островах, таких як Кіпр, Сейшели або Мальдіви, туристи відповідальні за близько 80% шкідливих викидів щороку.

«Людям дійсно треба усвідомити, який вплив вони чинять на те місце, куди їдуть, скільки води та енергії витрачають, скільки сміття продукують порівняно з місцевими жителями», − каже Рошель Тернер, голова досліджень Всесвітньої ради подорожей і туризму.

Вартість індустрії туризму зараз оцінюють у $7 трильйонів, а щороку вона зростає на 4%. У ній задіяний один з 10 працівників по всьому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: