Меню & пошук

Університет Вірджинії пропонує виплати студентам за те, щоб вони не з’являлися на парах

Університет Вірджинії пропонує виплати студентам за те, щоб вони не з’являлися на парах

Але й не кидали університет


[ads-pc-2]

Політехнічний університет Вірджинії в США готовий платити стипендію студентам за те, щоб вони не ходили на пари у 2019 році, але й не залишали університет. Керівництво навчального закладу помітило, що в результаті вступних іспитів в університет потрапило більше студентів, ніж він може прийняти.

Для того щоб абітурієнти, які пройшли складні тести і показали хороший результат, не пішли до конкурентів, ВНЗ створив три програми, в межах яких платитиме студентам за прогули в 2019-му.

За умовами першої програми університет платитиме по тисячі доларів кожному студенту, який займатиметься протягом року своїми справами: працюватиме, вчитиметься, подорожуватиме. При цьому абітурієнт гарантовано отримає місце в університеті восени 2020 року.

Друга програма також пропонує активно ходити на пари лише з наступного року, але не дає грошей студенту. Замість цього університет готовий оплатити курси при ВНЗ. Студенти також зможуть вибити грант до 5 тисяч доларів на свої проекти.

Третій варіант пропонує безкоштовні курси до літа 2020 року + один семестр на відпочинок. Учасники цієї програми можуть отримати грант до 2 тисяч доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: