Меню & пошук

США замінить військові винищувачі на безпілотні літаки

США замінить військові винищувачі на безпілотні літаки

[ads-pc-2]

18mnt4wg1jumfjpg

США вирішили відмовитись від використання винищувачів, замінивши їх на безпілотні літаки. Про це у своєму зверненні заявив голова ВМС США Рей Мабус.

Мабус зазначив, що використання безпілотників дозволяє розробляти літаки швидше і дешевше, оскільки в цьому випадку не потрібно думати про безпеку людини. Керівник Військово-морського міністерства також пообіцяв створити новий відділ, який займеться саме роботами.

“Прибравши людей з кабіни, ми вийдемо на простір для експериментів і зможемо більше ризикувати, а отже покращувати апарати швидше і швидше приймати їх на озброєння”, – сказав Мабус.

Коли ВМС повністю відмовиться від пілотованих літаків, поки невідомо. Військово-повітряні сили США не робили заяв про повний перехід на безпілотники. Поставки літака F-35 у збройні сили США завершаться в 2037 році. У Пентагоні заявляли, що домагатимуться виділення грошей на новий літак, який повинен замінити F-35.

Минулого місяця Lockheed Martin продемонструвала результати випробувань своєї лазерної гармати, яка змогла наскрізь пропалити капот автомобіля з відстані більше півтора кілометрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: