Меню & пошук

25 речей, які варто зробити перед тим, як вам виповниться 25

25 речей, які варто зробити перед тим, як вам виповниться 25

[ads-pc-2]

1. Досягніть взаєморозуміння зі своїми батьками. І не важливо чи вони вам бажають добра (звичайно, що вони бажають вам лише добра) або ви пробачаєте їм усі недоліки, бо всі ми люди. Ви не зможете успішно вступити в доросле життя з образою на своїх батьків.

2. Спробуйте попрацювати в сфері обслуговування, щоб отримати цінний досвід спілкування з абсолютно різними людьми. Це навчить вас зберігати спокій та бути ввічливим у різних божевільних ситуаціях.

3. Зведіть до мінімуму пасивність.

4. Дозвольте собі трішки неочікуваного. Наприклад, підіть до клубу та о 5:30 ранку завітайте до цілодобового фаст-фуд ресторану з купою людей, яких ви щойно зустріли.

5. Намагайтеся не гнобити себе, отримавши ніби нікому не потрібну ступінь бакалавра. Ваша спеціальність може бути не найкращою і не все піде так, як ви очікували, але ви отримали хороший досвід і будь-яка освіта вам рано чи пізно знадобиться. Не сподівайтесь, що ви одразу зможете заробляти тисячі на місяць. Будьте терплячими та працюйте з тим, що у вас є, і пам’ятайте, що багато з нас живуть в однакових умовах, тому можливості у всіх рівні.

6. Не важливо де ви працюєте, відкрийте ощадний рахунок. Ви ніколи не знаєте, коли ви можете бути безробітним або вам вкрай знадобляться хоча б якісь гроші. Мінімум 25 грн. на тиждень становить 1300 грн. за рік. Це краще, ніж нічого.

7. Зробіть звичкою виходити на вулицю, насолоджуватись будь-якою погодою. Проводьте більше часу з друзями, навчайтесь разом, забувши про інтернет.

8. Поцілуйте когось, хто на вашу думку вам не пара. І не турбуйтесь, що вони матимуть привід думати, що у вас є спільне майбутнє.

9. Почніть снідати пізніше, хоча б декілька днів на тиждень. Або відмовтесь від м’яса на короткий період.

10. Спробуйте почати стосунки з людиною, котра вам подобається. Знайдіть сили сказати, що ви хочете бути разом. Безпосередньо в очі та одразу, без жодних слів. Підійдіть і скажіть: «Я хочу бути з тобою». Якщо вам відмовлять, то ви будете знати, що спробували.

11. Навчіться говорити «ні» самому собі. Не ходіть на високих підборах, якщо ви ненавидите їх; не паліть, якщо вам огидно, що оточуючі скаржаться на запах; припиніть витрачати цілі дні на дивані, якщо ви збираєтеся скаржитися, що не встигли насолодитись хорошою погодою.

12. Знайдіть час, щоб відвідати місця, які зробили вас тими, хто ви є: квартира чи двір, де ви виросли, ваша школа, рідне місто. Ці місця мають неймовірну силу хороших спогадів, які дадуть вам наснаги.

13. Знайдіть собі хобі, яким би ви могли займатись на самоті. У вас буде щось, чого ви будете чекати з нетерпінням.

14. Переконайтесь, що пізнаєте себе добре, поки ви зустрінете когось.

15. Забудьте, хто ви, ваші пріоритети, і якою має бути людина. Розділ на класи, касти і т.д. – це лише стереотипи соціуму.

16. Визначте свої страхи і замість того, щоб дозволити їм диктувати ваш кожен рух, поговоріть з кимось, як їх подолати. Не треба боятись того, що вам може запропонувати цей світ. Ймовірність, що літак впаде ще менша, ніж автокатастрофа.

17. Навчіться відпускати. Якщо у вас щось сталось не тримайте це в собі весь час, не повертайтесь до цього. Не важливо, що це – людина чи річ. Відпустіть, бо так сталось.

18. Припиніть ненавидіти себе. Зараз!

19. Перегляньте фільм, який давно хотіли переглянути; прочитайте книгу, яку хотіли прочитати. Послухайте музику, яка вас не приваблювала раніше.

20. Скористайтеся всіма можливими ґрантами, що вам доступні. Інтернет вам допоможе.

21. Старайтесь говорити людям, що ви думаєте, не дивлячись на те, чи це друг по переписці, колега або бос. Якщо ви справді заслуговуєте підвищення, поговоріть з босом.

22. Підіть на побачення з кимось, кому ви подобаєтесь, але вам ця людина не дуже симпатизує. Особливо, якщо ви знаєте не багато про цю людину. Зовнішній вигляд часто досить оманливий. Дізнайтесь про людину більше, можливо це саме ваш тип.

23. Не треба залишати своє місто чи країну з метою “знайти себе”. У вас нічого не вийде. Місця майже не змінюють людей. Замість цього, змініть на якийсь час свій стиль життя: напийтесь (тільки в міру), читайте дуже багато книг, займіться сексом в брудному гуртожитку і поверніться додому, коли вас попустить та захочеться повернутись до свого звичного життя. Вам обов’язково захочеться!

24. Назбирайте грошей і купіть нарешті той Macbook Pro, iPad чи дорогий аксесуар. Навіть, якщо ви будете збирати довго, то у вас буде річ, що змусить вас відчути себе особливим. Не бійтесь, що ви станете жертвою маркетингу.

25. Залиште роботу, яка не приносить вам щастя. Розірвіть стосунки, які вас дратують, не бійтесь втрачати друзів, котрі вас не підтримують чи не розуміють. Ви молоді і ще будуть інші стосунки, роботи та друзі. Будьте терплячими та відкритими до змін!

via Thoughtcatalog

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: