Меню & пошук

У Нью-Йорку почали масово забирати тварин з притулків у період карантину

У Нью-Йорку почали масово забирати тварин з притулків у період карантину

Схожа ситуація спостерігається і в інших американських містах.


[ads-pc-2]

У притулках для тварин у Нью-Йорку майже не залишилося собак і котів після збільшення попиту на них у десять разів протягом останніх двох тижнів — повідомляє Bloomberg. Мешканці Нью-Йорка забирають тварин додому через збільшення кількості вільного часу на догляд за домашніми улюбленцями, а також через потребу зменшити рівень нервового напруження. 

Схожа ситуація спостерігається й в інших американських містах. Американське товариство захисту тварин від жорстокого поводження (ASPCA) повідомило, що кількість сімей, які забрали тварин з притулку в Лос-Анджелесі, збільшилася на 70%. Інші компанії, орієнтовані на домашніх тварин, також повідомляють про збільшення попиту. 

«Нам спало на думку, що зараз гарний час  для того, щоб взяти собаку з притулку, тому що в нас є час, щоб допомогти їй освоїтися», — сказав 35-річний Том Дрешер з Вашингтона, який нещодавно взяв тварину з притулку. 

Попри такі показники, благодійні організації стурбовані тим, що скоро побачать протилежну проблему — зростання кількості тих, хто здає домашніх тварин до притулку, оскільки багато американців втрачають роботу. Притулки можуть бути не в змозі розмістити таку кількість тварин.   

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 737 929 випадків інфікування коронавірусом, 143 055 з яких — у США. 

Раніше в Нью-Йорку мешканці сусідніх будинків познайомилися завдяки Twitter і котам. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: