Меню & пошук

У Telegram з’явилися папки для чатів і статистика каналу

У Telegram з’явилися папки для чатів і статистика каналу

Статистика буде доступна лише каналам з понад тисячею підписників.


[ads-pc-2]

У новій версії 6.0. Telegram з’явилася можливість сортувати й групувати чати, канали й боти в тематичні папки – йдеться в блозі компанії. Функція активується автоматично, коли список каналів стає занадто довгим або під час переходу за посиланням: tg://settings/folders. 

Папки допоможуть користувачам розділити чати на категорії: можна відокремити робочі чати від діалогів з друзями, розподілити канали на пізнавальні, розважальні й інше. Усередині папки можна закріплювати чати. 

Окрім цього, власники каналів з понад тисячею підписників зможуть подивитися статистику. Наприклад, охоплення постів і кількість репостів. 

Серед нових анімованих емодзі: серія, присвячена темі коронавірусу, і гральний кубик. Якщо відправити його окремим повідомленням, він покаже випадкове число від 1 до 6. 

«Багато наших користувачі розраховують на Telegram у роботі й навчанні, особливо в останні тижні. Аби всі чати справлялися зі збільшеним навантаженням, а ви не пропустили важливі повідомлення, ми представляємо папки для чатів саме зараз», — йдеться в блозі компанії.

Раніше у Telegram з’явилася можливість запланувати відправку повідомлень. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: