Меню & пошук

Експансія Tesla Motors: де з’являтимуться заправки Supercharger

Експансія Tesla Motors: де з’являтимуться заправки Supercharger

[ads-pc-2]

how_it_works_bg_black

Компанія Tesla Motors, яка стала революціонером у галузі електромобілів, продовжує свою експансію, власними ж руками створюючи свій ринок. Електромобілі – це кльово, але коли їх немає де зарядити, ніхто їх не купуватиме. Тому Tesla паралельно з випуском машин активно впроваджує інфраструктуру для електромобілів, будуючи заправки під назвою Supercharger, де автомобіль можна зарядити наполовину всього за 30 хвилин. 

Станом на сьогодні у світі вже понад 150 таких заправних станцій, більшість з яких розташована в США та Канаді. Наступного року Tesla планує покрити своїми заправками територію, де проживає 98% населення цих двох країн. Як стрімко розширюється мережа заправок Supercharger, можна побачити на сайті Tesla, а ми зробили для вас анімовані гіфки:

Європа

output_durSVT

США

output_akARHv

Азія

output_NsY9KD

Розвинута мережа заправок Supercharger дозволить власникам автомобілів Tesla Motors проїхати на одному заряді від однієї станції до іншої, таким чином не переживаючи про те, що машина зупиниться десь в дорозі. Станом на літо 2014 року густота розташувань Supercharger дозволяє їздити на Tesla у густонаселених районах США та Європи, але вже до наступного року цю проблему буде вирішено.

closeup

supercharger_hero_201305

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: