Меню & пошук

Скажи мені, що ти слухаєш: яку музику слухають розумні і не дуже

Скажи мені, що ти слухаєш: яку музику слухають розумні і не дуже

[ads-pc-2]

costellopettyjaggerrich

Наскільки відрізняються музичні смаки тих, хто відзначився високим рівнем інтелекту від тих, хто не показує вражаючих розумових здібностей? Саме таким питанням задався американський розробник Вірджин Гріффіт, і проаналізував дані успішності студентів з їх музичними вподобаннями, склавши все в одну інфографіку. 

SAT – це стандартний тест, який складають американські абітурієнти при вступі до будь-якого вузу – аналог українського ЗНО. Діапазон результатів – від 600 до 2400, що складає суму трьох тестів по 800 балів – з математики, аналізу тексту та граматики. Тобто чим більше ти зміг набрати, тим краще.

Для прикладу, студенти Каліфорнійського технологічного інституту мають середній результат SAT 1520. Гріффіт встановив, що найбільш популярною групою серед студентів цього вузу є Radiohead – саме її вони вказали у своїх вподобаннях на Facebook. Аналогічно він проаналізував і сотні інших вузів та музикантів, склавши своєрідну таблицю. На ній можна побачити, що студенти з низьким рівнем інтелекту слухають Beyonce та Lil Wayne, а ті, що вирізняються успішністю – надають перевагу Radiohead, Norah Jones та Бетховену.

Ось як виглядає повний чарт:

music-smart-dumb

Такі титани року, як Metallica i Pink Floyd розташувались приблизно посередині – тобто їх можна назвати музикою для середньостатистичних студентів, яку слухають майже всі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: