Меню & пошук

25 000 євро за переїзд: влада італійського регіону «купує» нових мешканців

25 000 євро за переїзд: влада італійського регіону «купує» нових мешканців

Головна умова – відкрити власний бізнес


[ads-pc-2]

Представники місцевої влади італійського регіону Молізе пропонують усім охочим 25 000 євро за три роки. Серед умов – переїзд до невеликого містечка з населення менше 2 тисяч осіб та відкриття там малого бізнесу. Останнім може бути що завгодно – пекарня, магазин, невеликий ресторан, пише The Guardian.

Кожному, хто погодиться, чиновники щомісяця виплачуватимуть 700 євро. Також фінансуватимуть місцевий бюджет у розмірі 10 000 євро. За ці кошти активісти та представники місцевої влади повинні будувати інфраструктуру та сприяти культурній діяльності.

«Якби ми просто запропонували фінансування місцевим мешканцям, це була би благодійність. Але в такий спосіб ми хочемо, щоб люди їхали сюди й вкладали сюди власні ресурси – будували бізнес, жили, налагоджували контакти. Також потрібно, аби будувалася інфраструктура, щоб люди хотіли тут лишитися», – пояснює Доніато Тома, очільник італійського регіону.

За даними італійського Національного інституту статистики, Молізе – серед регіонів, які за останні роки втратили найбільше громадян. Торік звідси виїхало понад 2800 осіб. При цьому в 9 містечках не народилося жодної дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: