Меню & пошук

У Японії запустили петицію проти високих підборів на роботі. Її підписали вже 19 тисяч жінок

У Японії запустили петицію проти високих підборів на роботі. Її підписали вже 19 тисяч жінок

Японські компанії досі вимагають, щоб жінки носили підбори в офісі


[ads-pc-2]

У Японії запустили петицію з вимогою скасувати дрес-код, який змушує жінок носити високі підбори на роботі, та створити закон, який би визнавав це гендерною дискримінацією. Її підписали вже понад 19 тисяч людей, пише CNN.

Багато японських компаній зараз вимагають від жінок носити високі підбори в офісі.

Авторка петиції − художниця, письменниця та феміністка з Токіо Юмі Ішікава. Раніше вона поскаржилася у Twitter на вимогу носити високі підбори на роботі. Її твіт став віральним і зібрав понад 69 тисяч лайків.

Художниця запустила у соцмережах хештег #KuToo. Це гра двох японських слів − «kutsu», що означає взуття та «kutsuu», що означає біль. Також назва хештегу є відсилкою до #MeToo.

Зараз закони в Японії не забороняють компаніям встановлювати вимоги до зовнішнього вигляду працівників. Представник Міністерства здоров’я, праці та соціального забезпечення стверджує, що наразі планів щодо зміни правил немає.

«Якщо зміняться уявлення або ідеї про суспільні манери, то і правила також можуть змінитися», − каже представник міністерства.

Також у міністерстві наголосили, що чоловіки теж зобов’язані дотримуватися дрес-коду. Зокрема в деяких компаніях вони мають завжди носити краватки та шкіряні туфлі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: