Меню & пошук

[ads-pc-2]

У Новопечерській школі видаватимуть ліцензований канадський диплом
4 Червня, 2019
Автор: Inspired special

У травні Новопечерська школа отримала ліцензію на викладання українсько-манітобської інтегрованої програми Blended Program. Таким чином, це перша в Україні школа, яка поєднує дві системи освіт: українську та манітобську – програму, за якою навчаються учні в провінції Манітоба в Канаді.

За програмою Blended Program школярі навчаються чотири роки. Вони мають обов’язкові предмети української та манітобської програм. А також базові предмети, які необхідні для вступу до ВНЗ.

Манітобська програма передбачає вивчення наступних предметів:

➞ англійська мова;
➞ історія Канади;
➞ географія Канади;
➞ вступ до вищої математики;
➞ кар’єрний розвиток та інших.

Українсько-манітобська програма доступна для учнів 8-11 класів Новопечерської школи. Учні інших шкіл, які навчаються на екстернатурі, можуть обрати окремо манітобську частину Blended Program. Учні, які успішно завершать змішану програму, отримають український атестат про середню освіту та канадський диплом Manitoba High School Diploma.

Навчання у пілотному класі Blended Program розпочалося у Новопечерській школі ще у вересні 2018 року. З офіційним запуском курсу, комісія Манітоби відвідуватиме школу двічі на рік, аби контролювати відповідність стандартам. Такі програми Департамент освіти Манітоби впроваджує для учнів старшої школи по всьому світу спільно з локальними міністерствами освіти. За словами представників школи, у цьому віці діти мають сформовану культурну та національну ідентичність. І вона достатньо стійка для того, щоб почати засвоювати контент канадського середовища, не втрачаючи рідного.

Від року заснування ми працюємо над створенням програми, яка б інтегрувала дітей до загальносвітової освітньої системи та підготувала до того, щоб бути громадянами світу – людьми з глобальним мисленням. Для цього важливо отримати освіту, що відповідає світовим стандартам, але, щоб зберегти ідентичність, не забувати про своє українське серце

Зоя Литвин, голова ГС «Освіторія» та засновниця Новопечерської школи розповіла, задля чого школа чотири роки намагалася отримати ліцензію Blended Program: «Ми помітили, що велика кількість українських студентів обирає освіту за кордоном через вищу якість, а іноді і доступність, особливо у таких сферах, як управлінська освіта, медицина або наука. Проте вступ до закордонного ВНЗ не такий легкий, тому ми вирішили полегшити життя нашим студентам. Тепер вони можуть мати диплом, який котирується в усіх престижних закладах. Таким чином, наші учні можуть стати прекрасними спеціалістами, повертатися назад з більш сучасними знаннями та підходами й розвивати українську економіку».
МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ
поділитися
Twitter
Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: