Меню & пошук

Socialboost – конкурс соціально-корисних проектів

Socialboost – конкурс соціально-корисних проектів

[ads-pc-2]

Останнім часом тема інтернет-стартапів стала надзвичайно популярною в Україні – дається взнаки поширення інтернет-доступу, з одного боку, та наявність цікавих ідей – з іншого. Проте, якщо глянути правді в очі, не кожен стартап приносить якусь реальну цінність, перетворює щось на краще чи має соціальну мету.

Змінити це покликаний конкурс стартапів Socialboost, який відбудеться в Києві 22-23 вересня. SocialBoost – це конкурс-хакатон соціально-корисних ідей та проектів з використанням інтернету та сучасних інформаційних технологій. Він пройде у два етапи: на першому відбудеться відкрите інтернет-голосування та попереднє голосування членів журі (всього буде відібрано 5 конкурсантів), а на другому – хакатон, де, власне, можна буде розробити прототипи обраних ідей.

Автори проектів, що переможуть в інтернет-голосуванні, зможуть представити свої проекти на дводенному хакатоні для членів журі – за цей термін учасники повинні будуть створити прототипи та презентації своїх ідей із допомогою запрошених експертів, дизайнерів та програмістів. Журі, в свою чергу, обере кінцевого переможця – він отримає повну підтримку з боку держави та необхідне фінансування для втілення ідеї у реальність.

SocialBoost проходить за підтримки Кабінету Міністрів України. До розгляду приймаються ідеї та авторські проекти, здатні cтворити умови для прямого якісного діалогу між громадським суспільством та органами влади, змінити громадську свідомість людей, та напряму впливати на якість життя як кожної простої людини зокрема, так і всієї країни в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: