Меню & пошук

Скільки пластикових відходів ти залишаєш після себе за рік і за життя − калькулятор

Скільки пластикових відходів ти залишаєш після себе за рік і за життя − калькулятор

І що з цим робити


[ads-pc-2]

Польський стартап Omni Calculator створив калькулятор для підрахунку пластикових відходів, які ми залишаємо після себе.

У калькуляторі потрібно вказати, скільки пластикових пляшок, пакетів, трубочок, ватних паличок, упаковок та інших пластикових речей ми використовуємо за день, тиждень, місяць, півроку або рік. На основі цієї інформації він підраховує, скільки пластикових відходів ми залишаємо після себе за рік та в середньому за все життя.

За даними Omni Calculator, в середньому у світі одна людина залишає після себе 50 кг пластикового сміття на рік. У Європі кількість відходів на людину менше − 30 кілограмів на рік, а в США більша − 84 кілограми на рік.

Калькулятор враховує лише базові пластикові відходи, тому загальний пластикових слід користувачів, які проходять тест, може бути значно більшим.

Також Omni Calculator підказує, як зменшити споживання пластику за допомогою правила чотирьо R − Refuse, Reduce, Reuse, Recycle (відмовляйся, зменшуй, використовуй повторно, переробляй).

Щороку до світового океану потрапляє понад 8 мільйонів тонн пластику. А за дослідженнями, до 2050 року кількість пластику в океані переважатиме кількість його жителів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: