Меню & пошук

Шотландські вчені довели, що інтелект передається спадково

Шотландські вчені довели, що інтелект передається спадково

[ads-pc-2]

Група дослідників з Единбурзького університету провела масштабне дослідження, яке показало, що інтелект на 50-80% передається генетично.

Вчені на чолі з Айаном Дірі порівняли варіації ДНК понад 240 тисяч людей з усього світу та знайшли більше 500 генів, пов’язаних з інтелектом.

Дослідники виявили, які саме гени відповідають за інтелект та встановили, що здоров’я також пов’язане з інтелектом. Зокрема наявність в людини таких генів пов’язують зі зменшенням ризику депресії, шизофренії, ожиріння та хвороби Альцгеймера.

На основі цих відкриттів вчені Гарвардського та Саутгемптонського університетів провели дослідження на матеріалах з біобанку та змогли визначити рівень IQ групи людей, використовуючи лише дані їхніх ДНК.

Фото: unsplash

1 Comment

  1. Кристина
    4 роки ago

    “Спадково” передается еще много чего, например предрасположенность к нервному тику. У меня с детства дергается глаз, иногда очень часто и сильно. Теперь вот и у ребенка такая же проблема. Кума предложила сводить дочку в специализированный центр https://mind-stimulation.com/fizioterapiya-kiev/ Оказалось что причина может быть в генетике, но к частью от этой проблемы можно избавиться. Прошли курс физиотерапии в Киеве, откорректировали питание, образ жизни, режим дня и ребенка исчез этот нервный тик. Теперь на очереди мое лечение.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: