Меню & пошук

Prometheus запустив безкоштовні онлайн-курси з підприємництва та громадянської освіти

Prometheus запустив безкоштовні онлайн-курси з підприємництва та громадянської освіти

[ads-pc-2]

prometheus

Від сьогодні на сайті неприбуткового проекту Prometheus відкрито реєстрацію на два цикли безкоштовних масових онлайн-курсів – http://prometheus.org.ua/cycles.

Навчальний цикл «Підприємництво», що складається з 8 онлайн-курсів, дозволить всім охочим безкоштовно отримати достатній обсяг знань для відкриття власного малого бізнесу чи технологічного стартапу. Слухачі зможуть дізнатися про всі аспекти ведення бізнесу в Україні: від практики підприємництва, менеджменту і маркетингу до юридичних нюансів реєстрації підприємства і сплати податків. Окремої згадки заслуговує відтепер доступний українською мовою легендарний курс «Як створити стартап», що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті найвідомішими в світі засновниками стартапів та інвесторами.

Цикл «Громадянська освіта», що складається з 6 онлайн-курсів, створено для всіх, хто прагне дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу та успішну Україну. Серед курсів циклу: «Економіка для всіх», де окрему лекцію прочитав Богдан Гаврилишин, «Боротьба з корупцією», серед лекторів якого – Сергій Лещенко, та курси, присвячені урбаністиці, гендерній рівності та державній політиці.

Кожен курс проекту «Prometheus» складається з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських університетів та провідних організацій, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти мають можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі Інтернет.

Проект «Prometheus» надає вільний та абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. З моменту старту ініціативи у жовтні 2015 року на сайті зареєструвалося більше 100 000 слухачів з більш ніж 200 населених пунктів України. Офіційними партнерами проекту є провідні українські виші: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

32 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: