Меню & пошук

Що подарувати творчій людині на Новий рік?

Що подарувати творчій людині на Новий рік?

[ads-pc-2]

Хобі творчих людей — скрапбукінг і вишивання. Розумієте, абсолютно всі вони вишивають і клеять листівки! За версією пречудово оформлених і таких творчих сайтів, також найкращим подарунком є або фотосесія, або набір фарб та ниток.  Це ми зрозуміли, коли звернулись за допомогою до пошукової системи.

Смішно і прикро, хіба ні? Всі ці «топ найкращих подарунків» – брехня. Творчі люди – унікальні та непередбачувані. Для них річ стає більш цінною, якщо її копії якнайменше.

Ось статую Давида (автор – Мікеланджело) подарувати – це правильно. Вона така одна єдина. Але, з іншого боку, ви можете не знати, що у вашого друга-творця з Мікеланджело особисті рахунки. Можливо, його в художній школі по пальцях били, аби тільки він навчився цього Давида «академічно» малювати? Та і взагалі, чужі роботи – небезпечна штука.

«Найкраще, що ви можете зробити для творчої людини – це надихнути її на творчість»  Джозеф Гордон–Левітт

Ми пропонуємо вам рятувальний жилет – декілька ідей для подарунка творчій людині.

1) Дошка для народжених ідей

Дошка для народжених ідей

Вона – як молескін, тільки на стіні і з необмеженим запасом «сторінок». Просто велика пробкова поверхня, на яку можна причепити  будь-яку записку чи картинку. При довгому перебуванні в домі вона стає схожою на свого господаря – такою ж індивідуальною і творчою.

2) Нові враження

Нові враження

Вони ж надихають. Стрибок з даху чи майстер-клас (але не по скрапбукінгу, а по… наприклад, кікбоксингу). Те, чого б ваш друг ніколи б без вас не зробив. Те, що викличе хвилі емоцій (абонемент в бібліотеку не всім підійде).

3) Добротний копняк

Копняк

Якщо ви чуєте від свого друга або подруги постійне: «Аа, я так хотів би вміти кататися на скейтборді», але не бачите ніяких просувань у цьому напрямку, то подаруйте йому (їй) скейтборд. Ви ж самі знаєте, що часто не вистачає просто невеликого копняка. А творчій людині добротний копняк може задати таку амплітуду, що шукай-свищи на чемпіонатах світу.

4) Порожні молескіни

Moleskine

Побільше. По-перше, це завжди дефіцитний товар для людини, яка знає чим їх заповнити. По-друге, неважливо, що творить ваш друг — картини, музику, фільми. Молескін — ідеальне сховище ідей. Один його вигляд, зазвичай, викликає приступ творчого ентузіазму і гарячковий пошук ручок-олівців.

5) Те, що можна розфарбувати

Кольорові олівці

Футболка буде банальністю. Подаруйте стіну. Або старий холодильник. Або манекен, якому не вистачає творчого втручання. Або нудну, але велику книгу. Щоб натяк був зрозумілий, супроводьте такий подарунок (ТЕПЕР ВЖЕ!) набором фарб, які треба витратити тільки на нього.

6) Річ, яка має історію

Це може бути будь-яка дрібничка, яка потрапила до вас хитрим шляхом. Хотілось би, щоб історія була якось пов’язана з тією людиною, якій ви хочете зробити подарунок. По секрету скажу, історія не обов’язково може бути правдою. Придумуйте!

7) Подарунок, у створенні якого брали участь багато людей

Творчі люди часто недооцінюють себе. Здійснюють подорожі зі швидкістю світла між глибокою депресією і диким захватом. І їм, правда,  дуже-дуже важливо, щоб якнайбільше людей ними захоплювалися, їх підтримували. Творити – не мішки перевертати, коротше кажучи. Навіть якщо ви не можете похвалитися вмінням «креативити», то натовп людей з різними смаками та поглядами обов’язково зробить щось приголомшливе. Це може бути спільно написана п’єса про вашого друга, картина, до якої приклався кожен, пісня про дружбу в хоровому виконанні з парою перероблених під конкретну людину рядків.

В якості постскриптуму нагадуємо: не треба ділити людей на творчих і не творчих. Кожна людина заслуговує такого подарунка :)

За мотивами InspireMe.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: