Меню & пошук

Netflix обмежить сцени з курінням в оригінальному контенті. Усе через «Дивні дива»

Netflix обмежить сцени з курінням в оригінальному контенті. Усе через «Дивні дива»

Антитабачна організація каже, що показ куріння у фільмах та серіалах збільшився в чотири рази


[ads-pc-2]

Netflix обмежить зображення куріння у своїх оригінальних проектах після звинувачень антитабачної організації Truth Initiative, пише Variety.

За даними Truth Initiative, за останній рік показ куріння у фільмах та серіалах збільшився в чотири рази. І найбільше на це вплинули «Дивні дива» від Netflix. У другому сезоні серіалу куріння зображено на 44% більше, ніж у попередньому. А перший сезон посів перше місце за кількістю зображень сцен куріння.

Дослідження організації показали, що молоді люди, які часто дивляться контент, що зображає куріння, вдвічі більше схильні почати курити, ніж ті, хто не дивиться такі серіали та фільми.

«Ми визнаємо, що куріння шкідливе, а його позитивний показ на екрані може негативно впливати на молодих людей», − йдеться у відповіді Netflix на звіт.

Тепер сцени з курінням звичайних або електронних цигарок не додаватимуть до серіалів Netflix з рейтингом TV-14 і нижче та фільмів PG-13 і нижче. Вони з’являтимуться лише в сценах, де куріння потрібне для історичної та фактологічної точності. У проектах з вищим рейтингом (для дорослої аудиторії) сцени куріння додаватимуть лише тоді, коли вони необхідні з історичної або культурної точки зору для відображення сутності персонажа.

Фото: Netflix

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: