Меню & пошук

National Geographic пожертвував дронами, аби зняти відео з жерла вулкану

National Geographic пожертвував дронами, аби зняти відео з жерла вулкану

[ads-pc-2]

natgeo-volcano

Команда телеканалу National Geographic вирушила до жерла вулканв на острові Вануату в Тихому океані і пожертвувала кількома дронами, щоб зняти унікальні кадри.

За словами учасників експедиції, жерло вулкану є одним з найнебезпечніших місць на планеті, де практично всі фактори, починаючи від високої температури і закінчуючи отруйними парами, норовлять вбити непрошених гостей.

Для своїх цілей знімальна група використовувала кілька дронів з камерами GoPro. Два пристрої занадто сильно наблизилися до киплячої лави, перестали реагувати на управління і впали вниз. На щастя, відзняте ними відео транслювалося на пристрої вчених, і в реальному часі зберігалося на комп’ютері.

d49c479d60a0e322df7d

Крім видовищних відеофрагментів дослідникам також вдалося скласти 3D-карту кратера, яка в подальшому допоможе у вивченні вулканів. Крім того, команда National Geographic взяла проби ґрунту поруч з жерлом, щоб перевірити його на наявність живих організмів.

За останні кілька місяців це не перша спроба використовувати актуальні технології у вивченні вулканів. 28 жовтня 2014 компанія GoPro в рамках своєї рекламної кампанії «Життя і пригоди в розширенні 4K» опублікувала на YouTube ролик, також знятий біля кратера на острові Вануату, проте в цій експедиції дрони не використовувалися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: