Меню & пошук

Найсамотнішній жабі світу знайшли пару. Їх вид може не вимерти

Найсамотнішній жабі світу знайшли пару. Їх вид може не вимерти

Вважалося, що у Ромео нема шансів на продовження виду.


[ads-pc-2]

Ромео, представнику виду Сехуенкас жаба водяна, не є останнім представником виду на Землі. Про це повідомляє The Cut. 

Останні 10 років Ромео провів в ізоляції в музеї в Болівії, адже вважалося, що він останній представник свого виду. Його назвали «Найсамотнішою жабою світу». Біологи намагалися різними шляхи знайти йому пару, навіть створили для Ромео аккаунт на сайті match.com, але лише тепер, схоже, йому знайшли пару.

Під час експедиції в хмарний ліс в Болівії науковці зустріли групу диких жаб водяних Сехуенкас, серед яких двоє земноводних жіночої статі. Одна з них — ідеального віку для Ромео.

Якщо Ромео та його ймовірна партнерка підійдуть один одному, вид Сехуенкас жаба водяна не зникне з лиця Землі.

Щоправда, побачення не відбудеться уже зовсім скоро. Джульєтті потрібен час, аби акліматизуватися в нових умовах та звикнути до оточення.

За словами лідера експедиції Терези Камачо, зустріч двох жаб буде прикладом зустрічі протилежностей: «Ромео — спокійний та розслаблений, він не рухається багато. Він здоровий і любить їсти, але є сором’язливим та повільним. Джульєтта — дуже енергійна, вона багато плаває, багато їсть, інколи намагається втекти».

Якщо пара не зійдеться, то в групі диких жаб водяних була ще одна представниця жіночої статі. Але у будь-якому випадку «Найсамотніша жаба світу», яка десять років провела на самоті нарешті може мати друзів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: