Меню & пошук

Netflix назвав головних конкурентів. І це не HBO чи Amazon

Netflix назвав головних конкурентів. І це не HBO чи Amazon

Стрімінговий сервіс більше остерігається Fortnite та YouTube.


[ads-pc-2]

Стрімінговий сервіс Netflix надіслав лист акціонерам компанії, де назвав своїх головних конкурентів. Про це повідомляє CNBC.

HBO є суперником Netflix на різноманітних церемоніях, включно з Emmy. Також два ресурси змагаються за телеглядачів, але стрімінговий сервіс Netflix не намагається в першу чергу конкурувати з HBO. На думку представників Netflix, головними конкурентами є не HBO чи Amazon, а Fortnite та YouTube.

«Ми змагаємося (і програємо) Fortnite більше, ніж HBO. Є тисячі суперників на дуже фрагментованому ринку, який прагне розважати користувачів», — йдеться у листі.

За словами представників Netflix, доля стрімінгового сервісу зараз складає 10% екранного часу американців. Щоденно на перегляд Netflix американці витрачають 100 мільйонів годин, тоді як загальний екранний час складає 1 мільярд годин.

Цей показник є хорошим, оскільки декілька років тому стрімінговий сервіс взагалі не володів долею на ринку телебачення. Також у листі зазначається, що показники Netflix серйозно зросли, коли у жовтні на декілька хвилин «впав» Youtube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: