Меню & пошук

На фестивалі Burning Man створять перший український табір “Kurenivka”

На фестивалі Burning Man створять перший український табір “Kurenivka”

[ads-pc-2]

На всесвітньо відомому фестивалі Burning Man, який розпочинається завтра в пустелі штату Невада, США, вперше в історії буде розташовано український табір. В “Куренівці” візьмуть участь близько півсотні українців, які приїдуть цього року на фестиваль і які вирішили зорганізуватися в окремий табір.

Як відомо, на Burning Man організовуються десятки різних тематичних кемпів, в які можна податися заздалегідь або придбати місце за додаткову плату. Українці відвідували цей фестиваль і раніше, але вперше за всі роки вони будуть представлені окремим табором.

Козаки – наші героїчні предки, дуже любили воювати. Коли виникала можливість повоювати, козаки з усієї України збиралися в секретному місці та дуже дивним чином там організовувалися: виходило щось середнє між піратським лігвом і шаолінським монастирем.

На офіційній сторінці кемпу повідомляється, що головна ідея табору та його облаштування були реалізовані за козацькими традиціями: в центрі кемпу буде розташовано “Майдан”, де будуть проходити всі головні активності. Поруч з Майданом буде також горілка-бар, танцювальна зона, лаунж, а навколо – курені для житла, душ, їдальні та багато іншого. Окрім того, планується збудувати окремий курінь з прозорими стінами, де щодня проходитимуть секретні активності.

#Kurenivka first team ? #burningman #burningman2017 #ukraine

Допис, поширений Burning Man Ukraine ?Kurenivka (@burningmanukraine)

В 2015 році на Burning Man вперше з’явилася інсталяція з України під назвою Love:

Інсталяція завоювала численні схвальні відгуки і пізніше була встановлена в Одесі.

В 2015-му дівчата з проекту AMtimes на Inspired побували на Burning Man і склали гід з виживання на цьому неймовірному фестивалі. Цього року до івенту в пустелі приєднаються 70000 учасників, які братимуть участь в мистецьких перформенсах та насолоджуватимуться атмосферою свободи, яка панує там.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: