Меню & пошук

Меми шкодять фізичному і психічному здоров’ю – дослідження

Меми шкодять фізичному і психічному здоров’ю – дослідження

Науковці навіть подали заяву про це до парламенту Великої Британії


[ads-pc-2]

Дослідники Університету Лафборо у Великій Британії з’ясували, що інтернет меми можуть негативно впливати на ментальне і фізичне здоров’я. Про це пише Highsnobiety.

Науковці занепокоєні такими результатами і навіть подали заяву до британського парламенту. Вони застерігають: люди поширюють у соцмережах меми, які висміюють та ображають інших через їхню расу, гендер, вагу, сексуальність, релігію чи спосіб харчування, тому меми роблять тролінг, булінг і бодішеймінг нормальними.

Також регулярний перегляд мемів може призводити до ожиріння, оскільки показує вживання шкідливої їжі в позитивному світлі.

Доктор Ешлі Кейсі вважає, що меми можуть бути виправдовувати шкідливі звички в їжі. «Загалом для більшості з нас неприйнятно сказати про те, що ми з’їли цілий шоколадний торт. Але якщо хтось зробить з цього мем, з часом це починає виглядати нормальним», – пояснює дослідник.

Науковці переконані, що незважаючи на розважальних характер мемів, вони показують певні культурні практики, що не враховують права і потреби підлітків.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: