Меню & пошук

Люди, які регулярно подорожують, відчувають себе щасливішими — дослідження

Люди, які регулярно подорожують, відчувають себе щасливішими — дослідження

В опитуванні взяли участь 500 людей.


[ads-pc-2]

Нове дослідження, опубліковане на сайті Science Daily, виявило, що люди, які регулярно подорожують, більш задоволені своїм життям, ніж люди, які взагалі не подорожують.

Щоб з’ясувати це доцент Школи готельного бізнесу в Університеті штату Вашингтон Чун-Чу Чен провів опитування 500 людей. 

Результати його аналізу показують, що люди, які регулярно виїжджали щонайменше на 120 км від дому, оцінили свій загальний рівень щастя і добробуту на 7% вище, ніж ті респонденти, які подорожують дуже рідко або зовсім не подорожують.

Учасників дослідження запитали про важливість подорожей в їхньому житті, скільки часу вони витратили на вивчення і планування майбутніх мандрівок і скільки поїздок вони зробили за рік. З 500 учасників опитування близько половини повідомили, що здійснюють понад чотири мандрівки протягом рік. 

«У той час, як такі речі, як робота, сімейне життя і друзі, відіграють велику роль у загальних оцінках про добробут, накопичення досвіду подорожей, схоже, робить невеликий, але помітний вплив на оцінку задоволеності життям», — сказав Чен. «Це дійсно показує, як важливо відходити від рутини і випробувати нове».

Попередні дослідження аналізували переваги туризму для зменшення рівня стресу, але вони вивчали ефект однієї поїздки. Дослідження Чена фокусується на перевагах подорожей протягом року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: