Меню & пошук

Київ переведе вуличне освітлення на LED-лампи

Київ переведе вуличне освітлення на LED-лампи

[ads-pc-2]

Energy-Efficient-Lighting_Villaverde_philips_lighting_madrid

Міська влада Києва озвучила плани щодо впровадження енергозберігаючих технологій на вулицях столиці. Про конкретні плани щодо заміни ламп вуличного освітлення на форумі у Давосі розповів мер Києва, Віталій Кличко.

За словами Кличка, які цитує його прес-служба, партнером в цьому проекті уже готова стати компанія Philips, а профінансують його, скоріш за все, Європейський банк реконструкції та розвитку та Міжнародна фінансова корпорація. «Минулого року найсучасніший проект вуличного освітлення ця компанія втілила у Мадриді. У результаті чого економія енергії там становить 45%», – сказав він.

За даними комунального підприємства “Київміськсвітло”, в його структуру входить 180 тисяч світильників, прожекторів та елементів ілюмінації й 4220 кілометрів мереж.

В рамках мадридського проекту 225 тисяч вуличних ламп (в тому числі освітлення пам’ятників, вулиць та парків) замінили на LED-лампи і не світлодіодні, але більш економні лампи. Нова система дозволить регулювати інтенсивність освітлення і його тривалість в залежності від необхідності. На першому фото зверху – вуличне освітлення Мадрида, яке було замінене за підтримки Philips.

Минулого року ми писали про велодоріжку в Нідерландах, яку збудували з сонячних панелей. Окрім виконання своєї безпосередньої функції, вона також здатна виробляти електроенергію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: