Меню & пошук

Акторка Джаміла Джаміл зробила камінг-аут

Акторка Джаміла Джаміл зробила камінг-аут

Кілька років тому вона поставила навпроти свого ніку в Twitter символ веселки, проте ніколи відкрито не говорила про свою ідентичності.


[ads-pc-2]

Британська акторка й активістка, зірка серіалу Netflix «Хороше місце» (The Good Place) Джаміла Джаміл зробила камінг-аут як квір − пише The Guardian. До цього вона ніколи не говорила відкрито про свою ідентичність.

За словами Джаміл, вона не наважувалася говорити про свою ідентичність через страх, біль і сум’яття, які відчувала в дитячому віці. А статус зірки не полегшує таке зізнання.

Акторка вирішила розповісти про свою ідентичність після того, як її почали критикувати за участь у новому шоу «Legendary», яке присвячене культурі балів, що зародилася в ЛГБТ-спільноті в 1920-их роках у США. Джаміл буде однією з журі шоу, яке випустить стрімінговий сервіс HBO Max. 

За словами Джаміл, вона розуміє, що не є частиною цієї спільноти. Однак «вважає за честь» судити подібне шоу й впевнена, що зможе так само, як інші, представити цю спільноту тим, хто лише почав цікавитися культурою балів. 

Наразі Джаміл перебуває в стосунках з музикантом Джеймсом Блейком.

За посиланням можна почитати інтерв’ю Inspired з акторкою.

Шоу «Legendary» фокусуватиметься на танці вог, який зародився близько 40 років тому в Гарлемі, районі Нью-Йорка, де історично жили темношкірі люди. Вог − це танець, який виконували не на вулицях, а на балах − барвистих вечірках, які проходили в підпільних клубах і були чи не єдиним місцем, де темношкірі ЛГБТ-люди були бажаними гостями. У той час бали були своєрідними змаганнями з призами, які можна було отримати в різних категоріях.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: