Меню & пошук

Lockheed Martin випробувала лазерну гармату

Lockheed Martin випробувала лазерну гармату

[ads-pc-2]

Athena-truck-test-PIRASSS201501042

Американська компанія Lockheed Martin продемонструвала результати випробувань своєї лазерної гармати, яка змогла наскрізь пропалити капот автомобіля з відстані більше півтора кілометрів.

Потужність випробуваної лазерної установки Advanced Test High Energy Asset (Athena) склала 30 кіловат. Пікап марки Ford, який виступив у ролі мішені, знаходився на рухомій платформі з працюючим двигуном. Усього за кілька секунд з моменту виявлення мети був зроблений постріл, в результаті якого капот пропалило лазерним променем наскрізь, а ДВС був пошкоджений.

Лазерна гармата Athena використовує спеціально розроблену Lockheed Martin технологію, яка об’єднує кілька лазерних пучків в один. Виробник планує оснащувати такою гарматою, яка легше і компактніше аналогічних вогнепальних зразків, перспективні американські літаки, вертольоти, кораблі і безпілотні літальні апарати.

Минулої осені Lockheed Martin заявила про створення першого в світі компактного термоядерного реактора, який може стати безцінним джерелом енергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: