Меню & пошук

Користувачі Facebook, які відмовляються від соцмережі на місяць, почуваються щасливішими − дослідження

Користувачі Facebook, які відмовляються від соцмережі на місяць, почуваються щасливішими − дослідження

І продовжують менше користуватися соцмережами після експерименту


[ads-pc-2]

Дослідження Стенфордського та Нью-Йоркського університетів показало, що люди, які на місяць відмовляються від користування Facebook, почуваються щасливішими, пише TechCrunch з посиланням на дослідження.

В експерименті взяли участь 2 488 людей, які сидять на Facebook щодня хоча б годину. Їх розділили на дві групи − тих, хто деактивує свій аккаунт на місяць, та контрольну групу.

Учасники протягом місяця повідомляли про різні категорії самопочуття, серед яких відчуття щастя, самотності та емоції, які вони переживали за останні 10 хвилин.

Результати показали, що відмова від соцмережі корелювала з вищим рівнем задоволеності у всіх категоріях. Також виявилося, що група, яка не користувалася Facebook, скоротила час перебування в інших соцмережах, натомість більше часу приділяла зустрічам з друзями та сім’єю або ж перегляду телевізора. Загалом, ця група менше споживала новини.

«Те, що учасники продовжували менше користуватися соцмережами після експерименту, підтверджує наші знахідки про те, що відмова покращила самопочуття людей. Це також підтверджує нашу гіпотезу про те, що Facebook створює звички, або про те, що люди дізналися, що можуть більше насолоджуватися життям без Facebook більше, ніж очікували», − пишуть автори дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: