Меню & пошук

Дорожні ями у Панамі навчили публікувати повідомлення у Twitter

Дорожні ями у Панамі навчили публікувати повідомлення у Twitter

[ads-pc-2]

1

«Відчуваю себе жахливо. Тільки що проколов шину на автомобілі літньої жінки». Автор цього твіту – ніхто інший, як дорожня вибоїна. Вибоїни та ями на дорогах з недавніх пір стали активними користувачами соціальних мереж в Панамі.

Кожного разу, коли автомобіль проїжджає по ямі на панамській дорозі, вибоїна автоматично посилає в твіттер @Elhuecotwitero скаргу на адресу місцевої влади зі згадкою акаунту міністерства інфраструктури @MOPdePanama. Відбувається це тому, що у ямах розташовані сенсорні детектори, які вловлюють стукіт автомобільних шин.

panama

Поки місто Панама – столиця держави Панама – стрімко зростає, росте і кількість дорожніх ям. Виглядає все так, ніби міська влада зовсім не стурбована ситуацією. Однак варто було активістам розпочати кампанію і наповнити соціальні мережі скаргами на стан доріг, як асфальт почали ремонтувати, а найбільш серйозні проблеми були вирішені менше, ніж за 24 години.

Проект «ями у твітері» – справа рук рекламного агентства P4 Ogilvy & Mather. Працівники агенції впевнені, що свої навички креативної роботи вони можуть застосувати на благо суспільства. Кампанія організована в партнерстві з новинним агентством Telemetro, яке часто висвітлює стан інфраструктури.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: