Меню & пошук

В Києві проведуть конкурс для стартапів iHUB Ring

В Києві проведуть конкурс для стартапів iHUB Ring

[ads-pc-2]

ihub ring

Центр інновацій та підприємництва iHUB за підтримки міжнародного фонду Seed Forum проводить серію турнірів iHUB Ring для українських стартап-проектів. Переможці iHUB Ring отримають ґранти на участь в міжнародних інвестиційних конференціях Seed Forum, що протягом року пройдуть у 7 бізнес-столицях світу:  Гельсінкі, Осло, Лондон, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Таллін, Рига.

Це безпрецедентна можливість залучити нові інвестиції у свій проект та вийти на світові ринки. Ґрант покриває переліт, проживання та безпосередню участь у конференції, а також пітч-сесії від світових експертів.

Проекти будуть відбирати професійні експерти, до складу яких увійшли Дмитро Подолєв (iHUB, Seed Forum), Наташа Березовська (Detonate Ventures, UAngel), Вадим Т. Роговский (Wannabiz), Олександр Сорока (STARTUP.ua), Олександр Борняков (Intersog), Андрій Колодюк (UVCA, Aventures Capital).

У турнірі можуть взяти участь інноваційні стартапи з hard- або software розробки.

iHUB Ring #1 відбудеться 10 лютого, переможці якого поїдуть представляти свої проекти до Гельсінкі, Осло та Лондону вже в березні.

Формат турніру: У турнірі прийме участь 10 відібраних стартапів, 3 з яких отримають ґранти. Для того, щоб подати свій проект необхідно заповнити заявку за посиланням. Дедлайн подачі – до 6 лютого 2015 року включно.

Формат 7+3 передбачає 7 хвилин на презентацію стартапу, 3 хвилини на питання від експертів, це час за який треба переконати експертів, що проект кращий за інші.

Для того, щоб прийти в якості глядача, потрібно зареєструватися. Участь в події безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: