Меню & пошук

Швейцарський фонд дозволить забрати картину Пікассо додому

Швейцарський фонд дозволить забрати картину Пікассо додому

Але якщо охочий назве вагому причину


[ads-pc-2]

Швейцарський Фонд Бейелера запустив конкурс, переможець якого зможе забрати картину Пікассо «Бюст жінки в капелюсі» (1939) на один день додому. Про це пише видання Artnet.

За словами директора фонду Сема Келлера, мета конкурсу − залучити до мистецтва якомога більше людей, особливо тих, хто нечасто буває в музеї: «якщо люди не хочуть йти до Пікассо, тоді Пікассо повинен прийти до людей». Фонд влаштував цей конкурс спільно з телекомунікаційним провайдером Swisscom, який спонсорує нове шоу про Пікассо.

Усі охочі взяти участь у конкурсі мають написати через соціальні мережі, чому вони вважають, що саме в них вдома має опинится картина, і додати хештег #myprivatepicasso. Заявки приймають до 2 квітня, а переможця фонд обиратиме 16 квітня.

При цьому у фонді додали, що потурбувалися про безпеку картини, вартісь якої оцінюють в кілька мільйонів євро. Для полотна розробили спеціальну цифрову раму, підключену до мережі Swisscom. У ній є вбудований трекер, що фіксує місце розташування, вимірювач температури та вологості, а також пристрій, що визначає вібрації при транспортуванні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: