Меню & пошук

Швейцарський фонд дозволить забрати картину Пікассо додому

Швейцарський фонд дозволить забрати картину Пікассо додому

Але якщо охочий назве вагому причину


Швейцарський Фонд Бейелера запустив конкурс, переможець якого зможе забрати картину Пікассо «Бюст жінки в капелюсі» (1939) на один день додому. Про це пише видання Artnet.

За словами директора фонду Сема Келлера, мета конкурсу − залучити до мистецтва якомога більше людей, особливо тих, хто нечасто буває в музеї: «якщо люди не хочуть йти до Пікассо, тоді Пікассо повинен прийти до людей». Фонд влаштував цей конкурс спільно з телекомунікаційним провайдером Swisscom, який спонсорує нове шоу про Пікассо.

Усі охочі взяти участь у конкурсі мають написати через соціальні мережі, чому вони вважають, що саме в них вдома має опинится картина, і додати хештег #myprivatepicasso. Заявки приймають до 2 квітня, а переможця фонд обиратиме 16 квітня.

При цьому у фонді додали, що потурбувалися про безпеку картини, вартісь якої оцінюють в кілька мільйонів євро. Для полотна розробили спеціальну цифрову раму, підключену до мережі Swisscom. У ній є вбудований трекер, що фіксує місце розташування, вимірювач температури та вологості, а також пристрій, що визначає вібрації при транспортуванні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: