Меню & пошук

Характер котів відображає характер їхніх господарів − дослідження

Характер котів відображає характер їхніх господарів − дослідження

Кіт − дзеркало психологічного стану господаря


[ads-pc-2]

Дослідники Університету Ноттінгем Трент з’ясували, що особливості характеру та психологічного стану господарів котів корелюють з поведінкою та настроями їхніх улюбленців. Тобто коти відображають характер своїх господарів пише Science Alert.

У дослідженні взяли участь 3000 власників котів, які пройшли опитування щодо свого характеру та психічного здоров’я. Результати зіставили з інформацією про благополуччя та особливості характеру їхніх котів. Між цими показниками вчені помітили кореляцію.

Наприклад, емоційно нестійкі люди, схильні до тривожності чи агресії, повідомляли про проблеми з поведінкою своїх котів, екстраверти мали котів, які полюбляють проводити час поза домом, а лагідні люди помічали подібну рису в улюбленців.

Вчені поки не роблять висновків про причини цього явища.

«Можливо, на тварин впливає те, як ми з ними взаємодіємо, а на це, зі свого боку, впливає наш характер», − припускає дослідниця благополуччя тварин Лорен Фінка.

Вчені наголошують, що такий зв’язок існує не тільки між характерами котів і їхніх власників, а наше психічне здоров’я також впливає на психічний стан наших улюбленців.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: