Меню & пошук

В Лондоні хочуть збудувати плавучі велодоріжки, які вироблятимуть енергію

В Лондоні хочуть збудувати плавучі велодоріжки, які вироблятимуть енергію

[ads-pc-2]

bikelane.0.0_cinema_1200.0

Група британських архітекторів запропонувала збудувати в центрі Лондону 11-кілометрову плавучу велодоріжку, яка вироблятиме енергію, пише The Verge.

Згідно з задумом, велодоріжка довжиною 11 кілометрів буде розташована на річці Темза, і допоможе вирішити чимало проблем міського трафіку. Для виконання поставленого завдання дизайнерам доведеться піти на деякі компроміси: наприклад, придумати, як обійти пришвартований біля берега британський легкий крейсер HMS Belfast, який є плавучим музеєм. Окрім того, штормові хвилі також можуть викликати чимало труднощів.

Доріжка буде коливатися разом з рівнем води, тому в неї вмонтують систему супутникового сповіщення, яка допоможе велосипедистам зрозуміти, наскільки безпечно рухатись по водній трасі в кожен конкретний момент.

Вся конструкція буде ще і величезною електростанцією, що виробляє енергію за рахунок сонячного світла, коливань води і вітру. Обійдеться вона в чималі 960 млн доларів. Обговорення доріжки на воді поки перебуває на ранніх стадіях, проте вона може бути побудована на гроші приватних інвесторів, які будуть продавати квитки на неї.

Лондон намагається боротися з міськими заторами, заохочуючи велосипедистів ось уже кілька років. У вересні мер міста, який сам не проти покрутити педалі, заявив, що в березні 2016 року в місті відкриється захищена 29-кілометрова велодоріжка. За його даними, велосипедисти вже становлять близько 24 відсотків міського трафіку.

Саме в Лондоні розташовано кілька цікавих велопарковок з нашого матеріалу Велопаркінги, повз які ви не зможете проїхати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: